Zadzwoń do nas

TOKSYNA BOTULINOWA ↓

Usuwanie brody brukowanej

Co to jest broda brukowana? 

Broda brukowana to nastęstwo zbyt intesywnej pracy mięsnia brudkowego. Ma charakterystyczny wygląd, przypominający bruk, lub skórkę pomarańczową. Toksyna botulinowa  powoduje, że mięśnie w okolicy brody ulegają rozluźnieniu a zmarszczki zostają zlikwidowane. 

Usuwanie brody brukowanej - wskazania

  • mocno widoczne wglębienia na brodzie 
  • wzmożona praca mięśni brodu i wokół ust 
  • chęć wygładzenia zmarszczek i bruzd 

Usuwanie brody brukowane - efekty 

Po zabiegu wglębienia na brodzie wygładzone, wyraz twarzy staje się młodszy i łagodniejszy, równocześnie pozostając naturalnym i nie przerysowanym. Ogólna mimika twarzy zostaje zachowana. Pełny efekt widoczny jest po kilkunastu dniach od zabiegu i utrzymuje się średnio 3-8 miesięcy. Długość utrzymania się efektu jest zależna od indywidualnych cech organizmu, stylu życia i poprzednio dokonanych zabiegów.

Usuwanie brody brukowanej - przebieg zabiegu 

Zabieg usuwania brody brukowanej nie wymaga żadnego przygotowania. Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą, w określonych przez lekarza specjalistę punktach. Igła nie zostawia śladów w miejscu wkłucia, a sam zabieg jest prawie bezbolesny. Toksyna botulinowa zaczyna działać już od momentu podania, a pełny efekt zabiegu widoczny jest po kilkunastu dniach. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.