Zadzwoń do nas

MODELOWANIE UST

Metoda klasyczna

Modelowanie metodą klasyczną doda ustom objętości, nawilży je, zredukuje istniejące zmarszczki wokół ust oraz uniesie opadające kąciki. W przypadku asymetrii ust można skorygować kształt czerwieni wargowej oraz poprawić ich kontur.

 

Wskazania

  • znaczne powiększenie lub tylko delikatne uwydatnienie ust
  • poprawienie konturu ust
  • nawilżenie czerwieni wargowej
  • podniesienie opadających kącików ust
  • usunięcie zmarszczek wokół ust i w rezultacie ich odmłodzenie

 

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem jest konsultacja z lekarzem, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz ustaleniu oczekiwań pacjentki. Po konsultacji zostaje nałożona maść znieczulająca następnie po upływie określonego czasu lekarz rozpoczyna zabieg z użyciem kwasu hialuronowego . Cała procedura trwa około 30 minut. 

Efekt

Usta są pięknie wypełnione, poprawiony jest ich kontur, wypełniona czerwień wargowa i skorygowane kąciki. Metoda świetnie sprawdza się w przypadku ust, które na skutek upływu czasu i procesu starzenia się utraciły objętość i jędrność, a ich kąciki zaczęły opadać. Efekty utrzymują się około 8-12 miesięcy, czas ich utrzymywania zależy od rodzaju skóry i stylu życia pacjenta. Okres utrzymywania się efektu początkowego można przedłużyć kolejnymi zabiegami.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.