Zadzwoń do nas

MODELOWANIE UST ↓

Metoda klasyczna

Powiększanie ust oraz ich modelowanie metodą klasyczną doda im objętości, nawilży je, zredukuje istniejące zmarszczki wokół ust oraz uniesie opadające kąciki. W przypadku asymetrii ust można skorygować kształt czerwieni wargowej, a także poprawić ich kontur.

Modelowanie ust - wskazania

  • powiększanie ust - znaczne lub delikatne
  • poprawienie konturu ust
  • nawilżenie czerwieni wargowej
  • podniesienie opadających kącików ust
  • usunięcie zmarszczek wokół ust i w rezultacie ich odmłodzenie

Powiększanie ust - przebieg zabiegu

Pierwszym etapem jest konsultacja z lekarzem, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz ustaleniu oczekiwań pacjentki. Po konsultacji zostaje nałożona maść znieczulająca następnie po upływie określonego czasu lekarz rozpoczyna zabieg modelowania i powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego. Cała procedura trwa około 30 minut. 

Modelowanie ust - efekt

Przede wszystkim piękne wypełnienie ust, dające efekt powiększonych ust. Ponadto poprawiony zostaje ich kontur, czerwień wargowa jest uwydatniona, a kąciki skorygowane. Metoda świetnie sprawdza się w przypadku ust, które na skutek upływu czasu i procesu starzenia się utraciły objętość i jędrność, a ich kąciki zaczęły opadać. Efekty powiększaenia ust utrzymują się około 8-12 miesięcy. Czas ich utrzymywania zależy od rodzaju skóry i stylu życia pacjenta. Okres utrzymywania się efektu początkowego można przedłużyć kolejnymi zabiegami powiększania, modelowania i wypełniania ust.

Zapraszamy na zabiegi modelowania i powiększania ust do naszej kliniki - Katowice, ul. Zabrska 7/1.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.