Zadzwoń do nas

TOKSYNA BOTULINOWA

Likwidacja zmarszczek palacza

Zmarszczki palacza to bruzdy, które pojawiają się wokół ust wraz z wiekiem, kiedy skóra staje się wiotka, przesuszona i niewystarczająco elastyczna. To również efekt nadmiernej mimiki twarzy ponieważ mięśnie w tej okolicy są praktycznie w nieustannym ruchu. Naprzemiennie napinają się i rozluźniają podczas uśmiechu, mówienia i różnych grymasów. Skuteczną metodą usuwania zmarszczek palacza jest zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

Wskazania

  • zmarszczki wokół ust

Efekt

Po zabiegu zmarszczki wokół ust zostają wygładzone, wyraz twarzy staje się młodszy i łagodniejszy ale pozostaje naturalny, a ogólna mimika zostaje zachowana. Pełny efekt widoczny jest po kilku dniach od zabiegu i utrzymuje się średnio 3-8 miesięcy, jest to zależne od indywidualnych cech organizmu.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.