Zadzwoń do nas

TOKSYNA BOTULINOWA ↓

Likwidacja zmarszczek palacza

Co to są zmarszczki palacza?

Zmarszczki palacza to bruzdy, które pojawiają się wokół ust wraz z wiekiem, kiedy skóra staje się wiotka, przesuszona i niewystarczająco elastyczna. To również efekt nadmiernej mimiki twarzy, ponieważ mięśnie w tej okolicy są praktycznie w nieustannym ruchu. Naprzemiennie napinają się i rozluźniają podczas uśmiechu, mówienia i różnych grymasów. Skuteczną metodą usuwania zmarszczek palacza jest zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

Usuwanie zmarszczek palacza - wskazania

  • charakterystyczne, pionowe i utrwalone zmarszczki wokół ust

Usuwanie zmarszczek palacza - efekty 

Po zabiegu zmarszczki wokół ust zostają wygładzone, wyraz twarzy staje się młodszy i łagodniejszy, równocześnie pozostając naturalnym i nie przerysowanym. Ogólna mimika twarzy zostaje zachowana. Pełny efekt widoczny jest po kilkunastu dniach od zabiegu i utrzymuje się średnio 3-8 miesięcy. Długość utrzymania się efektu jest zależna od indywidualnych cech organizmu, stylu życia i poprzednio dokonanych zabiegów.

Usuwanie zmarszczek palacza - przebieg zabiegu

Zabieg usuwania zmarszczek palacza nie wymaga żadnego przygotowania. Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą, w określonych przez lekarza specjalistę punktach. Igła nie zostawia śladów w miejscu wkłucia, a sam zabieg jest prawie bezbolesny. Toksyna botulinowa zaczyna działać już od momentu podania, a pełny efekt zabiegu widoczny jest po kilkunastu dniach.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.