Zadzwoń do nas

Medycyna estetyczna

KOREKTA NOSA KWASEM HIALURONOWYM

Korekta nosa bez skalpela to metoda mało inwazyjna. Do nadania porządanego kształtu wykorzystuje się wypełniacz na bazie ustabilizowanego kwasu hialuronowego. Jest to idealny zabieg dla osób, które mają problem z kształtem nosa jednak z różnych przyczyn chcą uniknąć korekty chirurgicznej.

Korekta nosa kwasem hialuronowym - wskazania

  • korekta czubka nosa 
  • niesymetryczny nos
  • garbek na nosie
  • nierówności grzbietu nosa
  • ubytki i krzywizny w kształcie nosa
  • konieczność poprawy kształtu nosa po niesatysfakcjonującym zabiegu chirurgicznym

Korekta nosa kwasem hialuronowym - przebieg zabiegu

Nie ma konieczności przygotowania się do zabiegu. Preparat z kwasem hialurnowym podawany jest bardzo cienkimi igłami, które nie pozostawiają śladów w miejscu wkłucia i redukują do minimum bolesność. Elastyczność i zdolność wiązania wody powoduje, że po wstrzyknięciu preparatu pod skórę wypełnia on i wygładza naturalnie nierówności skóry. Po trwającym około 10-20 minut zabiegu pacjent może bez problemu wrócić do dwoich codziennych zajęć, bez konieczności odbywawania dlugiej rekonwalescencji. 

Korekta nosa kwasem hialuronowym - efekt

Efekty korekty nosa kwasem hialuronowym są widoczne natychmiast po zabiegu. Następuje wyrównanie niedokonałości, napięce skóry w miejscu podania, a przede wszystkim korekta miejsc w których występują ubytki tkanki. Efekt korekty nosa utrzymują się od 8 do 12 miesięcy. Efekt początkowy zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami.

Zapraszamy na zabieg bezoperacyjnej korekty nosa do naszej kliniki - Katowice, ul. Zabrska 7/1.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.