Zadzwoń do nas

MODELOWANIE UST ↓

French Lip Flip

Metoda French Lip Flip to idealny zabieg dla osób, które oczekują naturalnego efektu. Polega na odmłodzeniu i naturalnym powiększaniu ust przy użyciu toksyny botulinowej, za pomocą której poprawia się ich kształt i zaczynają wyglądać na pełniejsze.

Metoda French Lip Flip - wskazania

  • Subtelne i delikatne uwydatnienie ust
  • poprawienie konturu ust

Metoda French Lip Flip - przebieg zabiegu

Pierwszym etapem jest konsultacja z lekarzem, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz ustaleniu oczekiwań pacjentki. Następnie wykonywany jest zabieg, który polega na podaniu odpowiedniej ilości toksyny botulinowej do mięśnia okrężnego ust przez co dochodzi do jego rozluźnienia. Widocznym rezultatem zabiegu jest delikatne “wywinięcie” wargi, a tym samym zwiększenia widoczności jej różowej części. Cała procedura trwa około 30 minut. 

Metoda French Lip Flip - efekt

Zabieg sprawia, że usta wyglądają na pełniejsze i są bardziej uwidocznione, stają się one optycznie większe oraz pełniejsze. Efekty utrzymują się około 4 miesięcy, czas ich utrzymywania zależy od rodzaju skóry i stylu życia pacjenta. Okres utrzymywania się efektu początkowego można przedłużyć kolejnymi zabiegami.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.