Zadzwoń do nas

LIFTING BEZINWAZYJNY ↓

Soft lifting

Soft lifting to najnowocześniejsza metoda bardzo precyzyjnego modelowania owalu twarzy, umożliwiającą uzyskanie efektu podobnego do liftingu chirurgicznego skóry.

Zmiany w postaci opadających policzków, pogłębionych bruzd nosowo-wargowych, opadanie kącików ust i zmniejszenie brody są typowe dla naturalnego procesu starzenia się skóry, który zaczyna się między 35-40 rokiem życia. Modelowanie policzków metodą Soft Lifting to zabieg, który pozwala w bardzo naturalny sposób odtworzyć te okolice. Lifting twarzy wykonywany jest za pomocą specjalnej, tępo zakończonej miękkiej igły, tzw. kaniuli, którą podaje się preparat wypełniający – kwas hialuronowy.

Soft lifting - wskazania

  • korekta wrodzonych lub nabytych defektów estetycznych w obrębie twarzy – korekta kształtu nosa
  • wypełnianie zmarszczek i głębokich bruzd powstałych w wyniku utraty objętości tkanek
  • modelowanie kości policzkowych
  • wypełnianie ubytków tkankowych policzków i skroni
  • korekta konturów twarzy.

Modelowanie policzków - przebieg zabiegu

Przez jedno lub dwa wkłucia wprowadza się kaniulę, którą dobiera się w zależności od rodzaju i kondycji skóry oraz gęstości kwasu hialuronowego. Preparat podaje się wzdłuż linii brody, żuchwy oraz wzdłuż policzków przy granicy z uchem. Dzięki jego objętości skóra natychmiast „unosi” się w górę. Ponieważ preparat jest plastyczny, precyzyjnie można dodawać jego ilość oraz wybierać miejsca podania.

Soft lifting - efekty

Soft lifting pozwala na podciągnięcie owalu (lifting twarzy), spłycenie bruzd nosowo-wargowych, nadanie miękkości i prawidłowych wypukłości twarzy, uniesienie kącików ust oraz ujędrnienie skóry szyi. Miejsca poddane zabiegowi stają się bardziej nawilżone oraz napięte, a skóra wygląda na wypoczętą, wymodelowaną i odmłodzoną. 

Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, pełen efekt ujawnia się stopniowo w ciągu miesiąca po zabiegu. Technika miękkiego liftingu daje nieprawdopodobne możliwości niechirurgicznego modelowania policzków i odmłodzenia twarzy bez ryzyka nadkorekcji i powikłań. Efekty ze względu na dużą gęstość używanego preparatu wypełniającego i naturalnego procesu starzenia skóry efekty utrzymują się od 12 do 24 miesięcy.

Zapraszamy na zabiegi liftingu twarzy, modelowania i ujędrniania policzków do naszej kliniki - Katowice, ul. Zabrska 7/1.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.