Zadzwoń do nas

Aktualności

The Bizz Award 2016

30 lipca 2016 roku w Waszyngtonie w Hotelu Willard Inter Continental odbyła się ceremonia wręczenia jednej z najważniejszych nagród w dziedzinie biznesu „THE BIZZ 2016” Światowej Konfederacji Biznesu WORLDCOB. Przyznawana jest co roku  podczas międzynarodowej konwencji gdzie gromadzi się wielu uznanych przedsiębiorców, ekspertów oraz przedstawicieli  dyplomacji z całego świata. Nagroda dedykowana jest przedsiębiorstwom, które poprzez ciągłe doskonalenie i rozwój odnoszą sukcesy w swojej branży i dodatkowo wpływają na rozwój poziomu gospodarczego własnego kraju oraz światowej gospodarki.                                                                                                

Doktor Izabela Lenartowicz została wyróżniona nagrodą „THE BIZZ 2016 Business Excellence” za doskonałe zarządzanie Kliniką Medycyny Estetycznej Med Estetica oraz wysoką jakość oferowanych przez nią usług, kreatywność i innowację w biznesie, wybitne osiągnięcia a także odpowiedzialność społeczną. Dołączyła tym samym do grona elity biznesu międzynarodowego stając się członkiem Federacji WORLDCOB.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.