Zadzwoń do nas

O klinice

Dr Robert Świercz

„Pod okiem najlepszych sam stajesz się ekspertem”

Wydział lekarski, moja alma mater to Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi. Z tym miastem łączy mnie również kolejny etap pozyskiwania wiedzy i doświadczenia. Pod fachowym okiem krajowego konsultanta w dziedzinie dermatologii – profesora Andrzeja Kaszuby miałem przyjemność zgłębiać wiedzę dotyczącą medycy estetycznej i pokrewne. Centrum szkoleniowe Dermed dając mi możliwość odpowiedniego przeszkolenia  otworzył przede mną drzwi ogromnego świata medycyny estetycznej.

Moja zawodowa pasja…

Jestem stałym gościem na kongresach krajowych jak i zagranicznych. Szkolenia to nieodzowny element mojej profesji, stąd regularne wyjazdy w celu poszerzenia zakresu wiedzy. Nowoczesne procedury poznaję także na kursach i seminariach, które są świetną okazją do wymiany poglądów i  uwag.  Dodatkowo jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

 

Prywatnie…

Cenie naturę, spokój i harmonie. Uważam, że moje pokojowe usposobienie mocno przekłada się na zadowolenie pacjentów i oby tak pozostało jak najdłużej. Samo określenie hobby nie jest mi bliskie, gdyż wszystko co robię sprawia mi radość i nie potrzebuje osobnej rubryki na zajęcia szczególnie odprężające. Zostańmy pozytywnie nastawieni do świata, a on odwdzięczy nam się tym samym.

Moje motto:

„Medycyna to szlachetna nauka, szanujmy ją i rozsądnie korzystajmy z jej zasobów”.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.