Zadzwoń do nas

Aktualności

Lwica Biznesu 2020

Lwica Biznesu 2020

13 stycznia 2020 roku odbył się uroczysty finał 5 edycji plebiscytu " LWICE BIZNESU 2020 " organizowanego od 2014 roku przez magazyn "Law Business Quality" .
Galę poprowadził Arkadiusz Habrat oraz Ilona Adamska , wydawca magazynu "Law Business Quality" , a gość specjalny tego wydarzenia, Jacek Santorski wygłosił prelekcję na temat przywództwa kobiet w biznesie .

Celem tego plebiscytu jest docenienie i nagrodzenie kobiet biznesu , a także osobistości medialnych, które swoją postawą motywują i inspirują kobiety do działania .
Tego dnia, odbyła się również premiera książki " Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie " będąca inspiracją dla wszystkich , którzy chcą w życiu robić to co kochają i być szczęśliwi .

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.