Zadzwoń do nas

O klinice

Marcelina Kuś

 „To harmonia piękna i zdrowia ujęła mnie w kosmetologii„

Ukończyłam Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową na wydziale medycznym. Aktualnie jestem doktorantką na wydziale farmaceutycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Specjalizuję się w zabiegach oraz pielęgnacji twarzy, ciała oraz skóry głowy.
Posiadam bardzo duże doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie zastosowania aparatury medycznej i kosmetologicznej w terapiach przeciwtrądzikowych, anti-aging oraz antycellulitowych i modelujących sylwetkę.

Niezmiernie cenię sobie łączenie kilku metod terapeutycznych, które gwarantuje najlepsze efekty i zadowolenie Pacjenta.
U boku Dr Izabeli Lenartowicz w Lenartowicz Clinic rozwijam swoje umiejętności z zakresu kosmetologii i pielęgnacji

Moja zawodowa pasja :
Zostałam kosmetologiem z wyboru i zamiłowania do holistycznego podejścia do życia. Na pierwszym miejscu stawiam zdrowie, ponieważ to jak się czujemy odbija się na naszym wyglądzie i odwrotnie. Bardzo często wygląd przekłada się na nasze poczucie własnej wartości i pewność siebie. Interdyscyplinarność mojego zawodu to jego ogromna zaleta – pragnę poznać i zgłębić wiedzę z każdej dziedziny kosmetologii, a tę z kolei w odpowiedni sposób przekazać Pacjentom podczas wizyt w Klinice.
Jestem otwarta na nowości i innowacyjne rozwiązania, które są przyszłością świadomej pielęgnacji całego naszego ciała. Kosmetologia to nauka rozwijająca się w ogromnym tempie, dlatego też nie można zwalniać. Swoje kwalifikacje podnoszę na licznych sympozjach, targach branżowych i szkoleniach. 

Prywatnie…
Cenię sobie spokój dlatego w wolnych chwilach spędzam czas w ogrodzie z książką i psem lub słuchając muzyki. Zimą natomiast szukam każdej okazji do wyjazdu na stok i szlifowanie umiejętności narciarskich.

Moje motto :
„Nie daj sobie wmówić, że coś jest dla Ciebie nieodpowiednie, utrzymuj wysoko obcasy, głowę i własne wartości” 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.