Zadzwoń do nas

O klinice

Dr Izabela Lenartowicz

 ​"Specjalistka, która przeszłość zamienia w przyszłość"
Jestem specjalistą medycyny estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Już w czasie studiów interesowały mnie możliwości przeciwdziałania procesom starzenia się skóry i jej odpowiedniej pielęgnacji. 
Te zainteresowania z czasem przerodziły się w pasję. 
Moje zamiłowanie do piękna, sztuki i nauki znalazło odzwierciedlenie w medycynie estetycznej. Kiedy zaczynałam studia, ta dziedzina w naszym kraju dopiero raczkowała, wiedziałam jednak, że chcę się poświęcić właśnie jej. 
Dzisiaj, kiedy prowadzę własną Klinikę, ta fascynacja trwa nadal.

Moja zawodowa pasja :

Poczucie, że mogę pomagać ludziom, zmieniając ich życie na lepsze, daje mi ogromną siłę i umacnia mnie w przekonaniu o słuszności mojego wyboru. 
W każdym Pacjencie widzę piękno, które poprzez swoją pracę wydobywam i ukazuję światu. Wspólnie z Pacjentem przechodzę całą drogę od pierwszego spotkania aż do uzyskania pozytywnego efektu zabiegu. Ciało ludzkie jest żywe, zmienne, poddawane procesowi grawitacji i upływającego czasu, więc trzeba skupić się nie tylko na stanie obecnym, ale umieć przewidzieć efekt naszej pracy po latach. Medycyna estetyczna to profesja, w której nie ma stałych szablonów i schematów-każdy pacjent jest inny i każdy wymaga indywidualnie dobranych rozwiązań, których nie można znaleźć na stronach podręczników .Tylko doświadczenie i wyobraźnia pozwalają przewidzieć prawdziwe, końcowe efekty zabiegu. 

Lecząc skórne dolegliwości, zawsze staram się podejść do Pacjenta holistycznie , ponieważ zmiany skórne często nie ograniczają się do fizycznych niedoskonałości, ale mają związek z obrazem samego siebie i poczuciem własnej wartości. Leczę więc duszę i ciała pomagając Pacjentom 

Moje kwalifikacje zawodowe :

 • Posiadam certyfikat lekarza medycyny estetycznej – wybierając certyfikowanego lekarza mają Państwo pewność nie tylko wysokiej jakości usługi ale i kwalifikacji osoby, której powierzają Państwo swój wygląd i zdrowie.
 • Czynnie uczestniczę w licznych sympozjach naukowych, szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Poznaję na bieżąco najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej, podnoszę swoje kwalifikacje. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.
 • Będąc trenerem technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej dzielę się wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami z kraju i z zagranicy. Czynnie współpracuję, oraz szkolę lekarzy ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii.
 • Należę do grona nielicznych trenerów z Polski współpracujących z europejskim centrum szkoleniowym Anti-aging
 • W 2018 roku opublikowałam książkę "Skin Doctor. Biblia Zdrowej Cery", w której udzielam sprawdzonych porad na temat leczenia i pielęgnacji skóry, kosmetyków i zabiegów medycznych. To skuteczne porady jak cieszyć się zdrową i piękną skórą niezależnie od wieku.

Jestem członkiem licznych Towarzystw Naukowych m.in. :

 • Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej
 • Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej
 • Polskiego Towarzystwa Mezoterapii
 • Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
 • Międzynarodowa Szkoła Medycyny Przeciwstarzeniowej Dr.Thierry'ego Hertoghe'a
 • World Society of Interdisciplinary & Anti-Aging Medicine
 • Who is Who
 • Scooroptimistic Internationale

Prywatnie…

Uwielbiam zatracać się w narciarskim szaleństwie, wierząc że sport pomaga na dłużej zachować młodość i zdrowie.

Moje motto :

„Rób to co kochasz i co jest Twoją pasją a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”

www.certyfikowani.org

 

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.