Zadzwoń do nas

O klinice

Anna Suchowolak

„Specjalistka, która ujmuje każdego Pacjenta”

Z Lenartowicz Clinic związana jestem od dłuższego czasu. 
Jestem tu przewodnikiem i opiekunem. 
Z pełnym zaangażowaniem i radością dbam o przyjemną atmosferę w Klinice i wyjątkową relację z Pacjentem.

Moja zawodowa pasja :

Fascynuje mnie piękno w każdej postaci – sztuce, modzie i estetyce . 
Cechuje mnie otwartość na innych i  świat. 

Mam duże poczucie humoru, a do tego lubię ludzi i pracę z nimi, dlatego potrafię budować trwałe i pozytywne relacje z Pacjentami naszej Kliniki. Oczywiste było dla mnie, że najlepiej spełnię się zawodowo, pracując u boku światowej klasy specjalistów, na stanowisku, w którym moją wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej i pogodne podejście do życia i ludzi będę mogła wykorzystywać pomagając innym. 
Tak się też stało – obecnie dbam, aby każda wizyta w Lenartowicz Clinic była dla naszych Pacjentów niezapomnianym przeżyciem. Ponieważ jestem też fanką stałego dokształcania się i samorozwoju, cieszę się, kiedy mogę opowiadać o nowościach, rozwiewać wątpliwości i odpowiadać na różnorodne pytania dotyczące procedur i zabiegów, z których można skorzystać w naszej Klinice.

Prywatnie...

Spełniam swoje marzenia o poznawaniu ludzi i świata podróżując do miejsc bliskich i tych bardziej odległych. 

Moje motto :
"Niemożliwe nie istnieje”

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.