Zadzwoń do nas

KOSMETOLOGIA

ACNE CONTROL

Przyczyn występowania trądziku jest wiele, począwszy od uwarunkowań genetycznych, skończywszy na źle dobranej pielęgnacji.  
Problem ten nie dotyczy wyłącznie nastolatków, coraz częściej do Lenartowicz Clinic zgłaszają się dorośli, dlatego opracowaliśmy autorską terapię przeciwtrądzikową, która skutecznie z nim walczy oraz likwiduje jego objawy.

Rozpoczynamy od konsultacji lekarskiej, podczas której opracowujemy indywidualny plan terapeutyczny dla każdego Pacjenta oraz dopasowujemy właściwą pielęgnację pozabiegową, która jest niezwykle ważna aby skóra była gładka i zdrowa .

 

Wskazania do zabiegu :

  • niedoskonałości skórne
  • rozszerzone pory
  • zaskórniki
  • stany zapalne i podrażnienia skórne


Efekt zabiegu :

Podczas zabiegu złagodzone zostają stany zapalne i podrażnienia, skóra jest oczyszczona, nawilżona i dotleniona, znormalizowane zostaje wydzielanie sebum. Pory są zwężone, zmniejsza się ilość zaskórników a skóra odzyskuje zdrowy i jednolity koloryt.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.