O klinice

Dr Izabela Lenartowicz

 "Specjalistka, która przeszłość zamienia w przyszłość"

Jestem specjalistą medycyny estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Już w czasie studiów interesowały mnie możliwości przeciwdziałania procesom starzenia się skóry i jej odpowiedniej pielęgnacji.Te zainteresowania z czasem przerodziły się w pasję.Moje zamiłowanie do piękna,sztuki i nauki znalazło odzwierciedlenie w medycynie estetycznej. Kiedy zaczynałam studia,ta dziedzina w naszym kraju dopiero raczkowała,wiedziałam jednak,że chcę się poświęcić właśnie jej. Dzisiaj,kiedy prowadzę własną klinikę,ta fascynacja trwa nadal.
Poczucie,że mogę pomagać ludziom,zmieniając ich życie na lepsze,daje mi ogromną siłę i umacnia mnie w przekonaniu o słuszności mojego wyboru. W każdym pacjencie widzę piękno,które poprzez swoją pracę wydobywam i ukazuję światu.Ciało ludzkie jest żywe,zmienne,poddawane procesowi grawitacji i upływającego czasu,więc trzeba skupić się nie tylko na stanie obecnym,ale umieć przewidzieć efekt naszej pracy po latach.Medycyna estetyczna to profesja,w której nie ma stałych szablonów i schematów-każdy pacjent jest inny i każdy wymaga indywidualnie dobranych rozwiązań,których nie można znaleźć na stronach podręczników .Tylko doświadczenie i wyobraźnia pozwalają przewidzieć prawdziwe,końcowe efekty zabiegu.Lecząc skórne dolegliwości,zawsze staram się dotrzeć do sedna problemów pacjenta,ponieważ często nie ograniczają się one do fizycznych niedoskonałości,ale mają związek z jego obrazem samego siebie i poczucie własnej wartości.Wspólnie z Pacjentem przechodzę całą drogę od pierwszego spotkania aż do uzyskania pozytywnego efektu zabiegu.

 

Posiadam certyfikat lekarza medycyny estetycznej – wybierając certyfikowanego lekarza mają Państwo pewność nie tylko wysokiej jakości usługi ale i kwalifikacji osoby, której powierzają Państwo swój wygląd i zdrowie.

Czynnie uczestniczę w licznych sympozjach naukowych, szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Poznaję na bieżąco najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej, podnoszę swoje kwalifikacje. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

W 2018 roku opubliowałam książkę "Skin Doctor. Biblia Zdrowej Cery", w której udzielam sprawdzonych porad na temat leczenia i pielęgnacji skóry,kosmetyków i zabiegów medycznych. To skuteczne porady jak cieszyć się zdrową i piękną skórą niezależnie od wieku.

Jestem członkiem licznych Towarzystw Naukowych m.in.:

  • Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej
  • Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej
  • Polskiego Towarzystwa Mezoterapii
  • Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
  • Międzynarodowa Szkoła Medycyny Przeciwstarzeniowej Dr.Thierry'ego Hertoghe'a
  • World Society of Interdisciplinary & Anti-Aging Medicine
  • Who is Who
  • Scooroptimistic Internationale


Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi lekarzami będąc trenerem technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej.

Należę do grona nielicznych trenerów z Polski współpracujących z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging.

Prywatnie uwielbiam zatracać się w narciarskim szaleństwie, wierząc że sport pomaga na dłużej zachować młodość i zdrowie.

www.certyfikowani.org

 

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.