Zadzwoń do nas

O klinice

Magdalena Pałka

„Menadżer z wyboru i zamiłowania”

Ukończyłam Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach. Z branżą medycyny estetycznej związana jestem od ponad 20 lat, a z Lenartowicz Clinic – od ponad 10 lat. 
Tam z przyjemnością codziennie pomagam Pacjentom, i wspieram Zespół Kliniki w dążeniu do poprawy jakości życia naszych Pacjentów. Koordynuję pracę Kliniki i dbam o to aby wszystko działało jak najlepiej.

Moja zawodowa pasja : 

Wyboru mojej zawodowej drogi życiowej dokonałam świadomie, wiedząc, że lubię ludzi oraz lubię im pomagać i szukać najlepszych rozwiązań w konkretnej sytuacji. 
Ponieważ mam zmysł organizacyjny i jestem zaradna, a do tego lubię porządek i działanie, w naturalny sposób wykorzystuję te cechy w pracy. 
Podobnie jak i to, że jestem osobą z pozytywną energią, która lubi nią obdarzać otoczenie.

Dobre relacje z naszymi Pacjentami są dla mnie niezwykle ważne, dlatego codziennie pracuję nad udoskonalaniem pracy naszego zespołu tak aby każdy Pacjent czuł się u nas wyjątkowo .
W kontaktach z Pacjentami kieruję się wrodzoną empatią i życzliwością a także uczynnością – bo wierzę, że dobrym słowem i pracowitością możemy osiągnąć wszystko i pomóc każdemu.

Prywatnie...

Wolny czas spędzam na spacerach z psem lub z książką, bo nic tak nie dodaje pozytywnej energii, jak kontakt z naturą i dobrą literaturą oraz bezwarunkowa miłość pupila.

Moje motto : 

„Wierzę, że dobrym słowem i pracowitością możemy osiągnąć wszystko i pomóc każdemu”

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.