Zadzwoń do nas

O klinice

Dr Łukasz Jurski

"Szeroki wachlarz wiedzy i doświadczenia”

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie, jednak to na Śląsku zdobywałem doświadczenie praktyczne. Klinika Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i szpital MSWiA dały mi możliwość zgłębienie wiedzy z wielu dziedzin.  

Moja zawodowa pasja…

Medycyna estetyczna stała się moją pasją, gdyż z ogromnym podziwem obserwuję możliwości zabiegowe na tym polu. Dynamika tej danej dziedziny, jej wieloaspektowość i zadowolenie jakie niesie nie pozostawia wiele przestrzeni na pytania czy to to co daje mi satysfakcje zawodową.

W medycynie estetycznej nie można się zatrzymywać, rozwój to podłoże ku temu, aby stać się prawdziwym specjalistą. Liczne szkolenia, sympozja i pokazy są moim stałym punktem w kalendarzu.

 

Prywatnie…

Hobby odpowiada mojej naturze – precyzja i zdecydowanie. To na macie, trenując sztuki walki biorę głęboki oddech od spraw codziennych, to tam jestem w stanie przygotować umysł i ciało do każdego zadania. W domu zaś czeka na mnie odwrotność dyscypliny – dominujący i wymagający, lecz kochany nad życie kot.

Moje motto:

"Harmonia natury i medycyny to recepta na spektakularne efekty."

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.