Zadzwoń do nas

Blog

Za co Pacjenci nas kochają ?
14.11.2019

Co mówią o nas prawdziwe historie naszych Pacjentów ?


Dziś przedstawiamy , w jaki sposób pomagamy im w walce o lepsze samopoczucie i piękny wygląd. Lenartowicz Clinic cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób zainteresowanych zabiegami medycyny estetycznej. Pacjenci przybywają do kliniki z różnorodnymi problemami – niektórzy chcą zlikwidować zmarszczki, a inni od lat walczą z niedoskonałościami w postaci wyprysków.

Poznaj ludzi , którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z wizyty w Lenartowicz Clinic . Te osobiste opowieści mogą być dla Ciebie cenną wskazówką dlaczego warto korzystać z naszych usług .

Wieloletni problem z trądzikiem różowatym

Pani Justyna od lat borykała się z problemem trądziku różowatego – przewlekłym schorzeniem, którego objawem jest rumień na twarzy oraz rozszerzone naczynia krwionośne. W kolejnym etapie choroby dochodzi do powstawania licznych wyprysków. Pacjentka korzystała z usług wielu dermatologów, ale żaden z nich nie pomógł jej w pozbyciu się przykrych dolegliwości. Zdecydowała się na wizytę u dr Lenartowicz i już po upływie sześciu miesięcy zauważyła znaczną poprawę. Jej skóra wygładziła się, zniknęły rozszerzone naczynia krwionośne , a na twarzy – jeszcze przed zakończeniem leczenia - pozostało jedynie lekkie zaczerwienienie .

Walka z widocznymi oznakami starzenia

Pani Patrycja zdecydowała się na wizytę w Lenartowicz Clinic , by pozbyć się objawów starzenia w postaci zmarszczek . Po zabiegach dostrzegła znaczące polepszenie swojego wyglądu – skóra zaczęła prezentować się dużo lepie j, a niechciane zmarszczki (wcześniej bardzo widoczne) zniknęły . Zdaniem pacjentki , dzięki skorzystaniu z usług kliniki można wyglądać na osobę o pięć lat młodszą .

Problem z przebarwieniami na twarzy i powiększanie ust

Jedna z pań podjęła decyzję o przyjściu na wizytę do Lenartowicz Clinic – powodem były przebarwienia skóry twarzy . Zabiegi wykonywane w Klinice usatysfakcjonowały pacjentkę i pomogły jej w zniwelowaniu problemu oraz poprawie wyglądu . Dodatkowo , zostało wykonane powiększanie ust . Pacjentka doceniła kompetencje dr Lenartowicz – uważa ją za najlepszego specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej . Podkreśliła , że w gabinecie czuje się piękna i wyjątkowa , co jest zasługą nie tylko lekarza , ale również całego personelu.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym

Pani Gabriela zdecydowała się na wizytę u dr Lenartowicz w celu powiększenia ust . Efekt zabiegu bardzo ją zaskoczył – nie spodziewała się tak wspaniałych rezultatów . Pacjentka jest przekonana , że w przypadku gdy będzie chciała poprawić swój wygląd, ponownie jej wybór padnie na Lenartowicz Clinic. Doceniła przyjazną atmosferę w Klinice , która jest zasługą miłej obsługi .

Profesjonalne usuwanie zmarszczek

Pani Małgorzata przyjechała do Lenartowicz Clinic , mimo że mieszka w odległej miejscowości. Zależało jej na pozbyciu się widocznych zmarszczek . Nie tylko uzyskała ona pożądany efekt , ale również doceniła profesjonalną opiekę w Klinice. Podkreśliła , że każdy pacjent traktowany jest w wyjątkowy sposób.

Walka z nadmiernym wypadaniem włosów

Pan Mirek borykał się z problemem nadmiernego wypadania włosów . Z tego względu zdecydował się na wizytę w Lenartowicz Clinic . Dr Izabela Lenartowicz zaproponowała  mu serię zabiegów. Przyniosły one satysfakcjonujące rezultaty , dzięki czemu pacjent wszystkim poleca skorzystanie z usług kliniki .

Historie naszych Pacjentów , są dla zespołu Lenartowicz Clinic inspiracją do pracy i motywują nas do stałego doskonalenia zawodowego i podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług  . 

Pacjenci są dla nas najważniejsi !

Jeśli chcesz zapisać się na kartach naszej historii umów się na wizytę w Lenartowicz Clinic !


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.