Zadzwoń do nas

Blog

Powiększanie ust – dla powabu i rozkoszy nie tylko na Walentynki!
09.02.2022

Mazysz o idealnych, pełnych ustach? Dowiedz się więcej o modelowaniu i powiększaniu ust!


Podczas Walentynek chętnie przytulamy i często całujemy, okazując najważniejszym dla nas osobom miłość i oddanie. Zadbajmy zatem o usta – tym bardziej, że jedną z ich części jest... łuk kupidyna, który nadaje górnej wardze charakterystyczny, piękny rysunek i najczęściej przyciąga wzrok jako pierwszy. Odpowiednie jego wyeksponowanie, a także zharmonizowanie z nim pełności, koloru i kształtu dolnej wargi oraz uniesienie kącików (co rozpogadza twarz) sprawi, że usta już swoim wyglądem będą zachęcać wszystkich trafionych strzałą Amora do całowania.

W Lenartowicz Clinic możecie skorzystać z zabiegów powiększenia ust w wybranym przez siebie stopniu. Ponieważ każdy nasz Pacjent jest inny i ma inne preferencje/potrzeby, zabiegi służące wyeksponowaniu ust są u nas dostępne w różnych wariantach. Może z nich skorzystać każdy – niezależnie od płci i wieku, uzyskując oprócz wymarzonego efektu powiększenia ust również ich kształtne wymodelowanie, poprawę kolorytu, a nawet odmłodzenie. Udaje nam się uzyskać tak szerokie spektrum korzyści, ponieważ wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty zawierające kwas hialuronowy bądź toksynę botulinową.

 

Kwas hialuronowy – powiększanie ust z pakietem korzyści

Kwas hialuronowy znakomicie nadaje się do powiększenia ust dzięki swej niebywałej skuteczności wiązania wody, co przy okazji również zapewnia znakomite nawilżenie warg.

Poprzez zabieg metodą Paris Lips możemy wspaniale wymodelować i powiększyć wargę górną na płasko, a jednocześnie uniknąć zbyt dużego jej uwypuklenia. Umiejętna aplikacja preparatu doprowadza do wyeksponowania wspomnianego łuku kupidyna, czyniąc usta wydatniejszymi, pełniejszymi i powabnymi. Aby usta, oprócz pełności, nabrały harmonijnego kształtu i symetrii, kwas hialuronowy podawany jest również do wargi dolnej – modelujemy ją w wąski, delikatny łuk. Ponieważ zabieg intensyfikuje czerwień warg, efekt powiększenia ust zostaje w naturalny sposób delikatnie podkreślony, bez konieczności większego eksponowania wargi górnej. Uzyskujemy w ten sposób idealne proporcje całych ust.

Jeśli natomiast ktoś chce dodać objętości ustom i nawilżyć je, ale dodatkowo ma zamiar zredukować zmarszczki powstałe w okolicy warg i unieść kąciki ust, które z upływem czasu i w wyniku zmian, jakie z tego powodu zachodzą tkankach, zaczęły opadać, polecamy powiększanie ust metodą klasyczną. Odpowiedni dobór ilości i miejsc aplikacji preparatu zawierającego kwas hialuronowy powoduje, że usta mogą być bardziej lub subtelniej wyeksponowane – w zależności od indywidualnych preferencji. Dodatkowo, dzięki uniesieniu kącików, nabiorą pogodnego wyglądu – zachęcającego wprost do całowania. Korzyści odniesie też czerwień wargowa – można skorygować jej kształt w przypadku asymetrii. Powiększanie ust metodą klasyczną umożliwia też likwidację zmarszczek, które dość szybko tworzą się w okolicy ust z uwagi na właściwości skóry pokrywającej ten obszar. Miłość wprawdzie nie patrzy na wiek, ale oko na pewno uchwyci atrakcyjną zmianę wyglądu dzięki wyraźnie młodszym ustom.

Usta można powiększyć w zależności od preferencji w sposób bardziej znaczny lub delikatny, a także odmłodzić również poprzez zabieg Russian Lips. To propozycja dla osób, które nastawione są na efekt naprawdę spektakularny – ust powiększonych i pełnych, ale jednocześnie wypełnionych kwasem hialuronowym tak, że nikt nie dopatrzy się tutaj ingerencji lekarza medycyny estetycznej. Rezultat jest bowiem naturalny – jakby pełne, kształtne, symetryczne usta o intensywnej czerwieni wargowej dane były od urodzenia. Russian Lips umożliwia podkreślenie łuku kupidyna tak, aby uzyskać efekt lekko wywiniętej górnej wargi.

Jeżeli natomiast komuś zależy na wyraźnym powiększeniu ust, uwypukleniu i podkreśleniu rysunku i objętości zarówno wargi górnej, jak i dolnej i uzyskaniu efektu niczym u gwiazdy stąpającej po czerwonym dywanie, wówczas podsuwamy propozycję w postaci zabiegu Hollywood Lips. Podanie kwasu hialuronowego czyni usta pięknie pełnymi, bardziej wyrazistymi i większymi. Są one wspaniale nawilżone i o wyrównanym kolorycie, natomiast sama czerwień wargowa staje się jędrna i pełna.

 

Toksyna botulinowa na subtelne powiększenie ust

Toksyna botulinowa do powiększania ust jest w medycynie estetycznej wykorzystywana od wielu lat. Z dużym zresztą powodzeniem. Jeśli ktoś chce jedynie podkreślić wrodzone piękno ust lub subtelnie je uwydatnić, uzyskując przy tym całkowicie naturalny efekt, może w naszej Klinice wybrać metodę French Lip Flip. Preparat zawierający ściśle określoną porcję toksyny botulinowej aplikuje się podczas zabiegu do mięśnia okrężnego. Powoduje to jego rozluźnienie i ma wyraźny wpływ na kształt oraz wygląd ust, gdyż ulegają one optycznemu powiększeniu, stają się pełniejsze i poprawia się ich kontur. Nabierają też kuszącej zmysłowości, ponieważ dzięki delikatnemu wygięciu warg śmielej odsłania się różowa część ust.

 

Opisane zabiegi służące powiększeniu ust trwają krótko – zaledwie ok. 30 minut każdy. Za to ich efekty otrzymują się bardzo długo, bo – w zależności od trybu życia i rodzaju skóry – najczęściej przez 8–12 miesięcy. Przez tak długi czas można więc codziennie czuć się jak podczas Walentynek i całować z pełną świadomością własnej atrakcyjności.

 

Zapraszamy na zabiegi powiększania ust do Lenartowicz Clinic – jeszcze przed Walentynkami. Już dziś umów się na wizytę lub zakup voucher – to idealny prezent na Dzień Zakochanych!

 


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.