Zadzwoń do nas

Blog

Pelleve - Jak utrzymać młody wygląd na dłużej ?
03.06.2019

Czy istnieje spsób na młodość bez użycia igieł  ?  Sekrety zabiegu Pelleve. 


Poszukujesz efektywnej, bezinwazyjnej i wysoce skutecznej metody zabiegowej ? Twoja skóra utraciła młodzieńczą jędrność i elastyczność, jest wiotka i obwisła ? Jeśli tak – zabieg Pelleve jest właśnie dla Ciebie !

Zabieg Pelleve to innowacyjna , nieinwazyjna , i co najważniejsze, skuteczna metoda liftingu oraz ujędrniania skóry twarzy i innych części ciała . Dzięki Pelleve można opóźnić proces starzenia się skóry i zatrzymać młody wygląd na dłużej . Pelleve to opatentowany system wykorzystujący energię o częstotliwości fal radiowych do nagrzewania głębokich warstw skóry , nawet do 65 stopni Celsjusza . W konsekwencji dochodzi do wytworzenia ciepła wewnątrz tkanek , a to z kolei stymuluje przebudowę uszkodzonych włókien kolagenowych . W trakcie zabiegu wykorzystuje się również technologię Cool-Gel , dzięki której na obszar poddawany zabiegowi aplikuje się żel zamrażający po to , by chłodzić zewnętrzną powierzchnię skóry . Dlatego zabieg jest w zasadzie bezbolesny i komfortowy dla pacjenta . Choć trzeba również podkreślić , że ogrzewanie i równoczesne chłodzenie powoduje kurczenie i napinanie się włókien kolagenowych , co z kolei prowadzi do ujędrnienia i wyraźnego odmłodzenia skóry .

Jedną z wielu zalet zabiegu Pelleve jest brak okresu rekonwalescencji . Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą występować zaczerwienienia i niewielki obrzęk , jednak znikają one już po kilkunastu minutach od jego zakończenia . Od razu po przeprowadzonym zabiegu można powrócić do normalnej , codziennej aktywności . Pelleve można również wykonywać bez względu na porę roku . Trzeba też podkreślić , że fale radiowe o wysokiej częstotliwości w sposób bezpieczny i precyzyjny trafiają w okolicę poddaną zabiegowi , nie uszkadzając przy tym naskórka , ponieważ docierają bezpośrednio do głębokich warstw skóry .

Zabieg Pelleve – wskazania

Jakie problemy i niedoskonałości skórne można zniwelować dzięki Pelleve ?

  • linie czołowe,
  • zmarszczki pomiędzy brwiami,
  • nadmiar skóry na górnej powiece,
  • zmarszczki wokół oczu, tzw. kurze łapki,
  • fałdy nosowo-wargowe,
  • zmarszczki wokół ust,
  • obwisły podbródek,
  • brak jędrności i napięcia skóry na ciele, np. na ramionach, brzuchu lub udach,
  • zmęczony , smutny wyraz twarzy .

Pelleve i jego efekty

Redukcja zmarszczek , a także napięcie skóry twarzy i szyi , dzięki czemu uzyskujemy delikatny efekt uniesienia brwi i wygładzenia twarzy to jedne z rezultatów zabiegu Pelleve , które są w pełni naturalne . To oznacza , że zachowujemy swoje charakterystyczne rysy , jednak skóra na twarzy staje się wyraźnie odmłodzona . Zabieg ten wykonuje się również w celu wzmocnienia zbyt luźnej i obwisłej skóry dotyczących innych części ciała, np . brzucha lub ud . W rezultacie skóra staje się ujędrniona , napięta , poprawie ulega jej gęstość i sprężystość .

Efekty zabiegu Pelleve można zaobserwować od razu po jego wykonaniu , jednak jego rezultaty zwykle uwidaczniają się stopniowo , w ciągu 3 - 6 miesięcy , kiedy to proces odbudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych ulegnie zakończeniu . Rezultaty utrzymują się od 12 do 24 miesięcy. Choć trzeba podkreślić , że w zależności od tego , jaka okolica ciała została poddana zabiegowi oraz jak obwisła była skóra , konieczne może być przeprowadzenie więcej niż jednego zabiegu .

Zdecyduj się na zabieg Pelleve aby przywrócić swojej skórze piękny, młody i zdrowy wygląd na długi czas .

Masz zapytanie ? Chcesz umówić się na konsultację ? 


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.