Zadzwoń do nas

Blog

Modelowanie ust – sprawdź, czy znasz te sposoby!
28.04.2023

Chcesz aby Twoje usta były idealne wyrzeźbione? Poznaj wszystie metody!


Modelowanie ust to jeden z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które klientki wybierają najczęściej. Często bywa on mylony z powiększaniem – modelowanie ma jednak na celu nadanie ustom odpowiednich proporcji i poprawę asymetrii, a nie samo zwiększenie ich objętości. Jakie wyróżniamy sposoby modelowania ust?

 

Metoda klasyczna

Powiększanie i modelowanie ust metodą klasyczną przy użyciu kwasu hialuronowego ma na celu poprawienie ich konturu, podniesienie opadających kącików ust i nawilżenie czerwieni wargowej. Zabieg pomaga również zredukować zmarszczki wokół ust, a w zależności od preferencji – pozwala powiększyć usta w delikatnym lub znacznym stopniu. To dobry wybór m.in. w przypadku osób, których usta utraciły objętość wraz z wiekiem. Efekty zabiegu wykonanego metodą klasyczną utrzymują się od 8 miesięcy do roku. Jeśli więc chcesz cieszyć się wypełnionymi ustami o pięknym konturze, ten rodzaj zabiegu to dla Ciebie dobry wybór.

 

French Lip Flip

Kolejną metodą modelowania ust jest metoda French Lip Flip – idealna dla pacjentek, którym zależy na jak najbardziej naturalnym efekcie. W tym przypadku zamiast kwasu hialuronowego stosowana jest toksyna botulinowa. Po zabiegu usta wyglądają na delikatnie pełniejsze
i większe optycznie. Poprawie ulega również sam ich kształt. Rezultaty modelowania metodą French Lip Flip utrzymują się przez około cztery miesiące.

 

Paris Lips

Modelowanie ust kwasem hialuronowym metodą Paris Lips pozwala wyeksponować na płasko łuk kupidyna i wymodelować górną wargę. Dzięki zabiegowi usta stają się bardziej proporcjonalne, jędrniejsze i pełniejsze – dolna warga zyskuje kształt delikatnego łuku. Jeśli zależy Ci na lekkim uwydatnieniu ust, wyeksponowaniu ich czerwieni i minimalnej korekcie konturu, metoda ta zdecydowanie przyniesie oczekiwane rezultaty. Efekty utrzymują się w tym przypadku przez około 8-12 miesięcy.

 

Hollywood Lips

Podczas modelowania ust metodą Hollywood Lips podkreślona zostaje zarówno górna, jak
i dolna warga. Zabieg wpływa również na stopień nawilżenia czerwieni wargowej i umożliwia uwydatnienie ust. Stają się one jeszcze jędrniejsze i pełniejsze, lecz efekt nie wygląda sztucznie i nie jest w najmniejszym stopniu „przerysowany”. Podobnie jak w przypadku metody klasycznej oraz Paris Lips rezultaty modelowania widoczne są od 8 do 12 miesięcy.

 

Russian Lips

Jeśli zależy Ci na spektakularnych rezultatach i widocznym powiększeniu oraz wypełnieniu ust, postaw na zabieg wykonywany metodą Russian Lips. Stanowi ona dobry wybór zarówno dla młodych, jak i dla starszych osób, które chcą poprawić kształt swoich ust i odmłodzić ich okolice. Po zabiegu usta są widocznie większe, jędrne i wyrównane – bez asymetrii i zmiany wyglądu twarzy. Górna warga jest delikatnie wywinięta, a łuk kupidyna – odpowiednio podkreślony. Wargi zyskują ponadto nawilżenie oraz intensywniejszy kolor. Naturalny efekt – pomimo dużego uwypuklenia i powiększenia – to zasługa stopniowego wstrzykiwania niewielkiej ilości kwasu.

 

 

 

Przed przystąpieniem do zabiegu modelowania ust pacjentki Lenartowicz Clinic zawsze odbywają konsultację z lekarzem. Jeżeli w tym czasie nie zostaną stwierdzone przeciwskazania, specjalista omawia z pacjentką oczekiwany efekt, a następnie przechodzi do znieczulenia
i wykonywania zabiegu. Zazwyczaj trwa on około pół godziny – po tym czasie pacjentka może cieszyć się wymarzonym kształtem ust! Warto również pamiętać, że okres utrzymywania się początkowego efektu po pierwszym zabiegu można z łatwością przedłużyć następnymi zabiegami. Rezultaty modelowania zależą z kolei w dużym stopniu m.in. od trybu życia czy rodzaju skóry pacjentki.


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.