Zadzwoń do nas

Blog

Miękki lifting – co to takiego ?
20.09.2019

Czy naprawdę potrzebujesz radykalnych zmian  ?  Sprawdź zanim się zdecydujesz.


Twoja skóra stała się wiotka i zaczęła opadać  ? Utraciła swą młodzieńczą jędrność , sprężystość i elastyczność oraz pokrywają ją zmarszczki  ?  Nie martw się , to naturalny proces starzenia się . Nie oznacza to jednak , że nie należy cierpieć z powodu widocznych oznak upływajacego czasu . Odpowiedzią na te problemy jest " miękki lifting " , zabieg który ma na celu walkę z procesami starzenia się skóry bez użycia skalpela i długiej rekonwalescencji .

Miękki lifting – by opóźnić procesy starzenia się skóry

Z wiekiem skóra traci młodzieńczą jędrność i elastyczność , w efekcie staje się wiotka i zaczyna opadać . Utracie ulega owal twarzy , pojawiają się wklęśnięcia , zagłębienia i zwiotczenia , przez co twarz cały czas wygląda na smutną i zmęczoną .

Zabieg miękkiego liftingu to remedium na powyższe problemy estetyczne, który w skuteczny i w pełni naturalny sposób hamuje i odwraca procesy starzenia się skóry .
Miękki lifting to popularny zabieg z zakresu medycyny estetycznej będący doskonałą alternatywą dla tradycyjnego liftingu .

Określa się go też mianem  " soft liftingu " . To  nieinwazyjny , w pełni bezpieczny i komfortowy dla Pacjenta zabieg, przeprowadzany przy użyciu preparatu z kwasem hialuronowym . Jego celem jest przywrócenie właściwych proporcji i symetrii twarzy , a także zminimalizowanie efektów starzenia się skóry

Miękki lifting działa w dwojaki sposób . Z jednej strony poprawia owal twarzy , redukuje zmarszczki , ujędrnia i napina skórę , z drugiej natomiast – doskonale ją odżywia i nawilża . I co najistotniejsze z punktu widzenia Pacjenta " soft lifting " umożliwia poprawę wyglądu całej w twarzy w trakcie jednego zabiegu . W rezultacie już po jednej sesji zabiegowej zmarszczki i fałdy skórne zostają zredukowane , policzki podniesione , usta wymodelowane , owal twarzy ulega poprawie , a skóra staje się jędrna i sprężysta .

Na czym polega zabieg miękkiego liftingu?

Miękki lifting polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego . W tym celu wykorzystuje się tępo zakończoną , miękką kaniulę , dobieraną w zależności od rodzaju i kondycji skóry , a także gęstości preparatu wypełniającego .

Kwas hialuronowy podaje się wzdłuż linii brody , żuchwy oraz wzdłuż policzków i przy granicy z uchem . Aplikowanie kwasu hialuronowego kaniulą minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych korekcji owalu twarzy .

Wstrzyknięty podskórnie lub śródskórnie kwas hialuronowy tworzy swoistego rodzaju rusztowanie , które pozwala modelować owal twarz , zapobiega powstawaniu zmarszczek , a jednocześnie doskonale nawilża , odżywia i rewitalizuje skórę .

Zabieg miękkiego liftingu nie wymaga podawania znieczulenia , ponieważ jest bezbolesny i całkowicie komfortowy dla Pacjenta .

Jego niewątpliwą zaletą jest również brak rekonwalescencji , co oznacza , że bezpośrednio po przeprowadzeniu miękkiego liftingu można powrócić do normalnej , codziennej aktywności .

Efekty miękkiego liftingu

Podciągnięcie owalu twarzy , spłycenie bruzd nosowo - wargowych , uniesienie łuków brwiowych i policzków , dokonanie korekty nosa i ust, a także zredukowanie zmarszczek na czole i wokół oczu to efekty , które można osiągnąć dzięki metodzie miękkiego liftingu .

Rezultatem tego zabiegu jest również nawilżenie i wyraźne odmłodzenie skóry twarzy .

Pierwsze efekty liftingu można zaobserwować od razu po przeprowadzonym zabiegu , jednak pełne rezultaty uwidaczniają się po kilku dniach , kiedy kwas hialuronowy dobrze zwiąże wodę i odpowiednio ułoży się w tkankach . Rezultaty, w zależności od indywidualnych preferencji Pacjenta , takich jak wiek czy styl życia , utrzymują się od 12 do 24 miesięcy .

Zabieg miękkiego liftingu sprawi , że Twoja twarz będzie wyglądała młodo , pięknie i zdrowo !

Jeśli chcesz poprawić owal swojej twarzy , zredukować zmarszczki i wymodelować kontur twarzy jest to zabieg idealny dla Ciebie .


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.