Zadzwoń do nas

Blog

Lipoliza - przewodnik po skutecznym modelowaniu sylwetki!
15.05.2024

Zaplanuj swoją idealną sylwetkę z pomocą lipolizy!


W poszukiwaniu idealnej sylwetki wiele osób zwraca się ku nowoczesnym metodom medycyny estetycznej. Lipoliza iniekcyjna to jedna z najbardziej efektywnych procedur dostępnych na rynku. Oto pięć powodów, dla których warto rozważyć ten zabieg!

1. Minimalna inwazyjność

Lipoliza iniekcyjna to procedura, która nie wymaga ingernecji chirurgicznej. Zamiast tego, za pomocą cienkich igieł, wstrzykiwane są substancje działające na tkankę tłuszczową. To sprawia, że zabieg jest mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja, a ryzyko powikłań jest znacznie zredukowane.

2. Szybkie rezultaty

W przeciwieństwie do wielu innych metod odchudzających, efekty lipolizy iniekcyjnej są widoczne stosunkowo szybko. Już po pierwszych kilku sesjach pacjenci mogą zauważyć zmniejszenie obwodu traktowanych obszarów.

3. Długotrwałe efekty

Po zakończeniu serii zabiegów, efekty lipolizy są trwałe. Komórki tłuszczowe są trwale niszczone i usuwane z organizmu, co oznacza, że przy odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej, efekty mogą utrzymać się przez długi czas.

4. Poprawa wyglądu skóry

Lipoliza iniekcyjna to nie tylko redukcja tłuszczu, ale także sposób na poprawę wyglądu skóry. Substancje aktywne stosowane w zabiegu mogą stymulować produkcję kolagenu, co przyczynia się do zwiększenia jej elastyczności i jędrności.

5. Komfort i bezpieczeństwo

Zabieg jest wykonywany w komfortowych warunkach, bez potrzeby wykonywania skomplikowanych procedur przygotowujących. Ponadto, lipoliza iniekcyjna jest procedurą bezpieczną, a ryzyko powikłań jest bardzo niskie.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, który ocenia stan zdrowia pacjenta i określa obszary do leczenia. Następnie, w wyznaczonych miejscach, wstrzykiwane są specjalne preparaty lipolityczne. Cały proces trwa zazwyczaj nie dłużej niż godzinę, a po zabiegu pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych czynności.

Po zabiegu

Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, obrzęk lub zaczerwienienie w miejscach iniekcji, które zwykle ustępują w ciągu kilku dni. Zaleca się unikanie intensywnego wysiłku fizycznego i ekspozycji na słońce przez kilka dni po zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna to metoda, która może znacząco poprawić jakość życia, pomagając osiągnąć wymarzoną sylwetkę bez konieczności poddawania się inwazyjnym procedurom chirurgicznym. W naszej klinice medycyny estetycznej zapewniamy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie zabiegu, aby nasi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo.

 


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.