Zadzwoń do nas

Blog

Cała prawda o Nucleofillu!
27.10.2023

Tych faktów jeszcze nie znasz...


Cała prawda o zabiegu Nucleofill

 

Jeśli Twoja skóra potrzebuje nawilżenia, ujędrnienia i rozświetlenia, to idealny moment, aby wykonać zabieg o nazwie Nucleofill. Nie bez powodu cieszy się on coraz większą popularnością wśród pacjentek oraz pacjentów Lenartowicz Clinic. Na czym właściwie on polega? Jakie są jego efekty i w jakich przypadkach warto się na niego zdecydować?

Lifting, nawilżenie i antyoksydacja, czyli zabieg Nucleofill

Nucleofill to stymulator tkankowy, służący do głębokiej odnowy skóry. Zabieg gwarantuje jej intensywne nawilżenie, jednocześnie zapewniając efekt antyoksydacyjny i liftingujący. To idealna metoda odnowy skóry, której efekty są w stanie utrzymywać się nawet przez 18 miesięcy. Po upływie tego okresu preparat ulega wchłonięciu w sposób naturalny. Działanie oksydacyjne pozwala wyeliminować ze skóry wolne rodniki powstające m.in. wskutek stresu, niewłaściwej diety, palenia tytoniu czy życia w zanieczyszczonym środowisku.

 

Bazując na trzech filarach – antyoksydacji, liftingu i nawilżeniu – Nucleofill ułatwia regenerację skóry, rozświetla ją i sprzyja jej ujędrnieniu. Dzięki niemu możliwe jest również zminimalizowanie niewielkich zmarszczek. Po ustąpieniu rezultatów działania stymulatora w skórze nie powstają żadne trwałe zmiany. W celu zapewnienia jak najlepszych efektów warto powtórzyć zabieg po 6-20 miesiącach – zależy to jednak również od rodzaju zastosowanego preparatu. Na ostateczne rezultaty Nucleofillu ma z kolei wpływ rodzaj skóry, wiek pacjenta, a nawet jego ogólny styl życia, w tym sposób odżywiania. Efekty zależą także od częstotliwości opalania czy korzystania z sauny lub solarium.

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg Nucleofill zalecany jest pacjentom bez względu na wiek i nie powoduje żadnych skutków ubocznych – podobnie jak wszystkie inne stymulatory tkankowe. To w pełni bezpieczna metoda, która może się okazać pomocna m.in. w przypadku:
 

  • odwodnionej i niedotlenionej skóry,
  • zmarszczek i utraty jędrności,
  • fotostarzenia się skóry,
  • blizn oraz rozstępów,
  • skóry narażonej na stres oksydacyjny.

 

Nucleofill – przebieg zabiegu

Nucleofill to nieinwazyjny, niemal bezbolesny zabieg, podczas którego preparat podaje się przy użyciu cienkich igieł. Nie tylko nie pozostawiają one w miejscu wkłucia żadnych śladów, ale i prawie całkowicie zmniejszają bolesność. Powrót do codziennych obowiązków jest możliwy od razu po zakończeniu wykonywania zabiegu. Zabieg wraz ze znieczuleniem trwa około 40 minut. Stuprocentowe rezultaty Nucleofillu widoczne są po upływie dwóch tygodni. Niezbędne jest jednak wykonywanie go w czterech seriach co 15-30 dni.

 

 

Jeśli chcesz przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia, skutecznie ją ujędrnić i pozbyć się niechcianych drobnych zmarszczek, Nucleofill to dla Ciebie idealny wybór. Skonsultuj się ze specjalistą z naszej kliniki, omów szczegóły zabiegu i podaruj swojej skórze dokładnie to, czego potrzebuje – z pewnością odwdzięczy Ci się ona swoim zdrowym wyglądem!

 


Zadzwoń +48 888 264 686 albo napisz : biuro@lenartowiczclinic.pl
< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.