Lifting bezinwazyjny

Miękkki lifting

Miękki lifting to najnowocześniejsza metoda bardzo precyzyjnego modelowania owalu twarzy, umożliwiającą uzyskanie efektu podobnego do liftingu chirurgicznego skóry.
Zmiany w postaci opadających policzków, pogłębionych bruzd nosowo-wargowych, opadanie kącików ust i zmniejszenie brody są typowe dla naturalnego procesu starzenia się skóry, który zaczyna się między 35-40 rokiem życia. Miękki lifting jest zabiegiem, który pozwala w bardzo naturalny sposób odtworzyć te okolice. Wykonywany jest on za pomocą specjalnej, tępo zakończonej miękkiej igły, tzw. kaniuli, którą podaje się preparat wypełniający – kwas hialuronowy.

Wskazania

  • korekta wrodzonych lub nabytych defektów estetycznych w obrębie twarzy – korekta kształtu nosa
  • wypełnianie zmarszczek i głębokich bruzd powstałych w wyniku utraty objętości tkanek
  • modelowanie kości policzkowych
  • wypełnianie ubytków tkankowych policzków i skroni
  • korekta konturów twarzy.

Przeciwwskazania

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • czynne choroby autoimmunolgiczne

Przebieg zabiegu

Przez jedno lub dwa wkłucia wprowadza się kaniulę, którą dobiera się w zależności od rodzaju i kondycji skóry oraz gęstości kwasu hialuronowego. Preparat podaje się wzdłuż linii brody, żuchwy oraz wzdłuż policzków przy granicy
z uchem. Dzięki jego objętości skóra natychmiast „unosi” się w górę. Ponieważ preparat jest plastyczny, precyzyjnie można dodawać jego ilość oraz wybierać miejsca podania.

Efekt

Miękki lifting pozwala na podciągnięcie owalu, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, nadanie miękkości i prawidłowych wypukłości twarzy, uniesienie kącików ust oraz ujędrnienie szyi. 
Skóra staje się nawilżona, napięta i wypoczęta, wymodelowana i odmłodzona. 
Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, pełen efekt ujawnia się stopniowo w ciągu miesiąca po zabiegu. Technika miękkiego liftingu daje nieprawdopodobne możliwości niechirurgicznego odmłodzenia twarzy, bez ryzyka nadkorekcji i powikłań. Efekty ze względu na dużą gęstość używanego preparatu wypełniającego i naturalnego procesu starzenia skóry efekty utrzymują się od 12 do 24 miesięcy.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.