Blog

Zabiegi medycyny estetycznej w Lenartowicz Clinic – poznaj historie naszych pacjentów
14.11.2019

Lenartowicz Clinic cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób zainteresowanych zabiegami medycyny estetycznej. Pacjenci przybywają do kliniki z różnorodnymi problemami – niektórzy chcą zlikwidować zmarszczki, a inni od lat walczą z niedoskonałościami w postaci wyprysków. Dziś przedstawiamy, w jaki sposób pomagamy im w walce o lepsze samopoczucie i piękny wygląd.


Wieloletni problem z trądzikiem różowatym

Pani Justyna od lat borykała się z problemem trądziku różowatego – przewlekłym schorzeniem, którego objawem jest rumień na twarzy oraz rozszerzone naczynia krwionośne. W kolejnym etapie choroby dochodzi do powstawania licznych wyprysków. Pacjentka korzystała z usług wielu dermatologów, ale żaden z nich nie pomógł jej w pozbyciu się przykrych dolegliwości. Zdecydowała się na wizytę u dr Lenartowicz i już po upływie sześciu miesięcy zauważyła znaczną poprawę. Jej skóra wygładziła się, zniknęły bruzdy, a na twarzy – jeszcze przed zakończeniem leczenia - pozostało jedynie lekkie zaczerwienienie.

Walka z widocznymi oznakami starzenia

Pani Patrycja zdecydowała się na wizytę w Lenartowicz Clinic, by pozbyć się objawów starzenia w postaci zmarszczek. Po zabiegach dostrzegła znaczące polepszenie swojego wyglądu – skóra zaczęła prezentować się dużo lepiej, a niechciane zmarszczki (wcześniej bardzo widoczne) zniknęły. Zdaniem pacjentki, dzięki skorzystaniu z usług kliniki można wyglądać na osobę o pięć lat młodszą.

Problem z przebarwieniami na twarzy i powiększanie ust

Jedna z pań podjęła decyzję o przyjściu na wizytę do Lenartowicz Clinic – powodem były przebarwienia skóry twarzy. Zabiegi wykonywane w klinice usatysfakcjonowały pacjentkę i pomogły jej w zniwelowaniu problemu oraz poprawie wyglądu. Dodatkowo, zostało wykonane powiększanie ust. Pacjentka doceniła kompetencje dr Lenartowicz – uważa ją za najlepszego specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej. Podkreśliła, że w gabinecie czuje się piękna i wyjątkowa, co jest zasługą nie tylko lekarza, ale również całego personelu.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym

Pani Gabriela zdecydowała się na wizytę u dr Lenartowicz w celu powiększenia ust. Efekt zabiegu bardzo ją zaskoczył – nie spodziewała się tak wspaniałych rezultatów. Pacjentka jest przekonana, że w przypadku gdy będzie chciała poprawić swój wygląd, ponownie jej wybór padnie na Lenartowicz Clinic. Doceniła przyjazną atmosferę w klinice, która jest zasługą miłej obsługi.

Profesjonalne usuwanie zmarszczek

Pani Małgorzata przyjechała do Lenartowicz Clinic, mimo że mieszka w odległej miejscowości. Zależało jej na pozbyciu się widocznych zmarszczek. Nie tylko uzyskała ona pożądany efekt, ale również doceniła profesjonalną opiekę w klinice. Podkreśliła, że każdy pacjent traktowany jest w wyjątkowy sposób.

Walka z nadmiernym wypadaniem włosów

Pan Mirek borykał się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Z tego względu zdecydował się na wizytę w Lenartowicz Clinic. Dr Izabela Lenartowicz zaproponowała mu serię zabiegów. Przyniosły one satysfakcjonujące rezultaty, dzięki czemu pacjent wszystkim poleca skorzystanie z usług kliniki.

  


< Powrót do listy
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.