Usuwanie tkanki tłuszczowej

Belkyra

Preparat BELKYRA® (kwas deoksycholowy) został przebadany klinicznie. Służy do niwelowania tzw.„drugiego podbródka” pomagając uzyskać poprawę 
wyglądu bez ingerencji chirurgicznej.
 
Wskazania:
               
               •Poprawa owalu twarzy i podbródka
 
Przeciwwskazania:
 
                •nadwrażliwość na kwas deoksycholowy lub jakąkolwiek inną substancję zawartą w leku
                •obecność zakażenia w miejscu iniekcji
                • ciąża i karmienie piersią
 
 
Przebieg zabiegu : 
Zabieg poprzedza konsultacja lekarska oraz kwalifikacja do leczenia. Następnie podawane jest miejscowe znieczulenie po czym za pomocą igły preparat wprowadzany jest w odpowiednich miejscach i dawkach.Zaraz po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych czynności. 
 
Efekt:
Po wstrzyknięciu, preparat powoduje niszczenie komórek tkanki tłuszczowej i uniemożliwia im dalsze gromadzenie i przechowywanie tłuszczu więc nie przewiduje się konieczności ponownego leczenia pozakończeniu terapii pacjenta. 
Belkyra przyczynia się również do powstania nowego kolagenu co wpływa na poprawę jędrności skóry.
Można przeprowadzić maksymalnie 6 zabiegów. U większości pacjentów poprawa następuje po 2–4 zabiegach. Przerwa pomiędzy kolejnymi zabiegami powinna wynosić co najmniej 4 tygodnie.
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.